نمایندگی تعمیرات شیائومی در کردستان

اگر قصد تعمیر گوشی شیائومی خود را دارید، نمایندگی تعمیرات شیائومی در کردستان یکی از بهترین نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در ایران است که می توانید کار تعمیرات موبایل شیائومی خود را به آن بسپارید.

نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در سنندج زیر نظر کادری از تعمیرکاران حرفه ای آماده ی خدمت رسانی در زمینه تعمیرات گوشی های شیائومی در بخش انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری به شما میباشد.

کلیه خدمات تعمیرات گوشی شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی با ضمانت نامه اصالت کالا و تعمیرات گوشی شیائومی ارائه می شود.

نمایندگی شیائومی کردستان-تعمیرات شیایومی سنندج

تعمیر سخت افزاری گوشی شیائومی

به طور کلی مشکلات ایجاد شده برای گوشی های موبایل به دو دسته مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود. تعمیر مشکلات سخت افزاری در مقایسه با تعمیرات نرم افزاری موبایل به زمان بیشتری نیاز داشته ضمن اینکه معمولا هزینه تعمیرات گوشی شیائومی در این حالت بیشتر است. چرا که در بیشتر مواقع هنگام بروز مشکلات سخت افزاری یکی از قطعات موبایل آسیب دیده و بایستی تعمیر یا تعویض شود. ضربه خوردن به گوشی، نفوذ مایعات به آن، افتادن گوشی از ارتفاع، استفاده نامناسب از گوشی برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکلات در گوشی های موبایل شیائومی می شوند.

تعویض ال سی دی، تعویض تاچ، تعویض گلس، تعمیر یا تعویض دوربین، تعمیر یا تعویض اسپیکر، تعویض باتری، کار نکردن دکمه های ولوم، پاور، مشکلات ویبره، خراب شدن سوکت شارژ، مشکلات اثر انگشت، برخی از رایجترین مشکلات سخت افزاری است که در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی کردستان برای تعمیر گوشی شیائومی ثبت می شوند.

تعمیر نرم افزاری گوشی شیائومی

معمولا تعمیرات گوشی شیائومی در زمینه مشکلات نرم افزاری به زمان و هزینه کمتری نیاز دارد. دلایل گوناگونی باعث بروز این مشکلات در گوشی های شیائومی می شوند، تغییر در تنظیمات گوشی، نصب برنامه های مخرب، نصب بد افزارها، ویروسی شدن گوشی، آپدیت نبودن گوشی برخی از رایج ترین دلایلی هستند که مشکلات نرم افزاری را در گوشی های شیائومی ایجاد می کنند.

نصب نشدن برنامه ها بر روی گوشی، کار نکردن بلوتوث و وای فای، زود شارژ خالی کردن گوشی، آپدیت نشدن گوشی، داغ شدن گوشی، باز نشدن برنامه های گوشی برخی از رایج ترین مشکلات نرم افزاری در گوشی های موبایل شیائومی است که معمولا با ریستارت کردن گوشی، فکتوری ریست، فلش گوشی، پاک کردن برنامه های مخرب، آپدیت گوشی این مشکلات رفع می گردند.

تعمیر و تعویض باتری موبایل شیائومی

یکی از خدمات تعمیرات گوشی شیائومی که به صورت تخصصی در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی کردستان ارائه می شود، تعمیر و تعویض باتری آسیب دیده است. بنابراین اگر باتری گوشی شیائومی شما معیوب شده است، و می خواهید آن را تعویض کنید و به دنبال یک مرکز مطمئن هستید می توانید از خدمات تعویض باتری نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی کردستان استفاده کنید و کار تعویض را به متخصصان تعمیرات گوشی شیائومی این مرکز بسپارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات شیائومی گرگان

توجه داشته باشید که باتری یکی از مهم ترین و گران ترین قطعات در گوشی های موبایل امروزی است و کار تعویض آن به تخصص بالایی نیاز دارد. دقت داشته باشید که سپردن کار تعویض باتری به مراکز نامعتبر ممکن است ضمن آسیب زدن به دیگر قطعات از باتری اورجینال استفاده نشود و خیلی زود مجددا به تعویض باتری نیاز داشته باشید.

برای تعویض باتری موبایل شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی کردستان از باتری اورجینال و اصلی استفاده میشود و همچنین تعویض باتری بر اساس جدیدترین متدها و با استفاده از ابزارهای تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد. برای اطمینان هر چه بیشتر شما مشتریان نیز یک گارانتی و ضمانت نامه اصالت کالا در پایان کار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. بنابراین خیالتان از بابت اصل بودن قطعات راحت باشد.

تعویض ال سی دی موبایل شیائومی

یکی از خدمات تعمیرات گوشی شیائومی که بسیار در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی کردستان ثبت می شود مربوط به تعویض ال سی دی است. ال سی دی یکی از قطعات حساس در گوشی های موبایل است که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خراب شدن آن گوشی را بلااستفاده می کند. معمولا وارد شدن ضربه محکم به گوشی یا افتادن آن از ارتفاع به قطعات ال سی ضربه وارد کرده و باعث خراب شدن و شکستن آن می شود.

البته در بسیاری از مواقع وارد شدن مایعات به درون گوشی باعث از کار افتادن ال سی دی می شود. معمولا هنگام آسیب دیدن ال سی دی صفحه نمایش گوشی به طور کامل سیاه می شود یا در برخی از نقاط آن هاله های سیاه یا رنگی دیده می شود. بروز این نشانه ها در گوشی خبر از نیاز گوشی به تعویض ال سی دی می دهد.

اما برای تعویض ال سی دی گوشی شیائومی خود را به کجا بسپاریم؟ یکی از مهم ترین موضوعاتی که پس از خراب شدن ال سی دی در ذهن ایجاد می شود این است که تعویض آن را به کدام مرکز بسپاریم. امروزه مغازه ها و نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی بسیاری وجود دارد که در این زمینه فعالیت می کنند.

بدون شک تمامی این مراکز کار تعویض ال سی دی گوشی شیائومی شما را می پذیرند اما دقت داشته باشید که اگر تعویض ال سی دی به درستی صورت نگیرد ممکن است تاچ گوشی به خوبی کار نکند یا به دیگر قطعات آسیب وارد شود. بنابراین برای تعویض ال سی دی گوشی شیائومی از نمایندگی تعمیراتی استفاده کنید که تعمیرات گوشی شیائومی را با گارانتی و ضمانت نامه معتبر به شما ارائه بدهند. نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی کردستان یکی از این مراکز است که خدمات تعمیرات گوشی شیائومی را به شما ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات شیائومی شیراز

تعمیر اسپیکر گوشی شیائومی

اسپیکر یکی از دیگر قطعاتی است که اگر آب وارد آن شود یا ضربه سنگینی به گوشی وارد شود ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشید. در بسیاری از مواقع مشکلات نرم افزاری باعث خوب کار نکردن اسپیکر گوشی شیائومی خواهد شد.

مثلا اگر تنظیمات صدا گوشی را تغییر داده باشید، نرم افزار مخربی را نصب کرده باشید، گوشی ویروسی شده باشد نیز ممکن است با این مشکل روبه رو شوید که در این صورت تعمیرات گوشی شیائومی آسان بوده و با ریستارت گوشی، ریست فکتوری ، آپدیت گوشی و پاک کردن برنامه های مخرب معمولا مشکل رفع خواهد شد.

اما اگر با این راهکارها مشکل رفع نشد و باز هم اسپیکر گوشی به خوبی عمل نکرد احتمالا بروز مشکل ریشه سخت افزاری داشته و لازم است گوشی باز شده و اسپیکر بررسی شود و در صورت خراب شدن و سوختن اسپیکر معیوب با نمونه سالم تعویض شود. تصور نکنید که تعویض اسپیکر حساسیت بالایی نداشته و می توانید تعمیر و تعویض آن را به هر مرکزی بسپارید.

دقت کنید که اگر تعویض این قطعه توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود قطعات دیگر آسیب دیده و ممکن است با مشکلات دیگری در گوشی روبه رو شوید.

تعمیر تاچ گوشی شیائومی

یکی از دیگر خدمات تعمیرات گوشی شیائومی که در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در کردستان ارائه می شود، تعمیر تاچ گوشی شیائومی است. دقت داشته باشید که در گوشی های هوشمند امروزی تاچ و ال سی دی با یکدیگر یکپارچه شده اند بنابراین اگر تاچ گوشی آسیب ببیند و نیاز به تعویض داشته باشد بایستی ال سی دی را نیز تعویض کنید.

وارد شدن ضربه، افتادن گوشی و ورود مایعات از رایج ترین دلایلی است که باعث آسیب دیدن تاچ می شود بنابراین در نگهداری گوشی دقت داشته باشید. البته گاهی تاچ گوشی به دلایل نرم افزاری دچار مشکل می شود. در این صورت احتمالا با آپدیت گوشی، ریست فکتوری، ریستارت کردن و حدف نرم افزارهای مخرب مشکل دستگاه رفع شود.

مراحل تعمیر گوشی شیائومی در بهترین نمایندگی تعمیرات در کردستان

تعمیر گوشی شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی کردستان پس از طی کردن چند مرحله و به سادگی انجام می شود.

-ثبت سفارش: ابتدا از طریق سایت نمایندگی تعمیرات شیائومی و  صفحه تماس با ما سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید با شماره های قرار گرفته در سایت تماس گرفته و از این طریق ثبت سفارش کنید

نمایندگی مجاز شیائومی  در سنندج جهت رضایت و اعتماد مشتریان و همچنین ارائه خدمات تعمیرات با بکارگیری از متخصصین دوره دید اقدام به خدمت رسانی به همشهریان عزیز  در تمامی شهرستان های استان کردستان از جمله سقز، مریوان ،بانه، قروه و کامیاران می نماید.

 

مراحل ارسال کالا به نمایندگی تعمیرات شیائومی

 • بسته بندی دستگاه به نحوی که در حین انتقال آسیب نبیند
 • شرح مشکل در یک برگه و قرار دادن آن در مرسوله پستی
 • ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیرات شیائومی
 • تحویل دستگاه به نمایندگی تعمیرات شیائومی
 • بررسی و عیب یابی دستگاه و براورد هزینه تعمیرات
 • تماس با مشتری و اعلام هزینه تقریبی
 • آغاز روند تعمیرات در صورت رضایت کاربر
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه .
 • تست کامل دستگاه پس از پایان مراحل تعمیر
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت پرداخت هزینه
 • ارسال دستگاه مورد نظر به آدرس ارائه شده توسط کاربر و توجه به نکات ایمنی (بسته بندی اصولی و …)
 • ارائه گارانتی معتبر پس از تعمیر محصول مورد نظر
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کد پستی روی بسته ارسالی توسط کادر اجرایی نمایندگی تعمیرات شیائومی
 • تحویل دستگاه به مشتری
 • ارسال شماره ی پیگیری به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.

یک دیدگاه

 1. مرسی از تعمیرات خوبتون گوشیم مثل اولش شده با نو هیچ فرقی نمیکنه فقط در پشتش هم باید یه بار عوض کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس تعمیرات