خدمات نمایندگی شیائومی

تعویض باتری گوشی شیائومی

تعویض باتری گوشی شیائومی یکی دیگر از پردرخواست ترین سرویس ها در نمایندگی تعمیرات شیائومی است.به علت اینکه باتری یک قطعه مصرفی است و در هر وسیله الکترونیکی بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد،در این مقاله قصد داریم به پرسش های متداول کاربران هنگام مراجعه یا تماس با نمایندگی شیائومی پاسخ دهیم.

تعویض باتری گوشی شیائومی در نمایندگی تعمیرات شیائومی

 

چطور متوجه شویم که باطری گوشی شیائومی نیاز به تعویض دارد؟

برای تست باتری گوشی شیائومی کدهایی همانند ستاره مربع ستاره مربع شش هزار و چهارصد و هشتاد و پنج مربع ستاره مربع ستاره #*#*6485*#*# وجود دارد که میتوان با شماره گیری این کد از سلامت باتری تاحدودی مطلع شد.بعد از شماره گیری طبق عکس زیر اگر Good MB-06 باشد باتری گوشی سالم است.ولی باید بدانید که این سنجش دقیق نیست و تنها سنجش دقیق و تست باتری استفاده کاربر از گوشی است.یعنی اگر شما حین استفاده از گوشی متوجه شدید که نسبت به قبل باتری گوشی شیائومی شما به سرعت خالی میشود باید امکان خراب شدن آن را در نظر بگیرید.

آیا باتری گوشی های شیائومی قابل تعویض است؟

پاسخ به این سوال بله است؛ فقط نیاز است که اصولی را بدانید تا به راحتی تعویض باتری شیائومی را انجام دهید. در سری های جدید گوشی شیائومی باتری در دسترس کاربر نیست و همانند سری های قدیمی درب پشت گوشی به راحتی باز نمیشود.
قبل از تعویض باتری، باید در مورد ابزارهایی که هنگام اجرای صحیح کار از آن‌ها استفاده خواهید کرد مطلع باشید؛ از جمله:
اسپاتور : یک نوع پیچ گوشتی است که از آن برای جداسازی اجزا بدون فشار و بدون آسیب رساندن به آن‌ها در حین
جداسازی استفاده می‌شود.
پیچ گوشتی T4 با یک قسمت گردان، دارای دسته، همراه با دسته ارگونومیک، برای برداشتن و نصب پیچ‌ها استفاده می‌شود.

سوزن سیم کارت: با استفاده از این ابزار سیم کارت را از تلفن همراه خارج میکنیم.

ورقه جدا کننده: این ابزار به عنوان بازکن عمل می‌کند و همچنین گاهی اوقات نیز هنگامی که نوار چسب به سختی برداشته می‌شود.
اما لازم است بگویم تعویض باتری شیائومی یک امر کاملا تخصصی میباشد و باید توسط تکنسین های مجرب صورت گیرد لذا از باز کردن پرس گوشی در خانه خودداری نمایید.

هزینه تعویض باتری های موبایل شیائومی چقدر است؟

هزینه تعویض باتری گوشی شیائومی بسته به مدل گوشی متفاوت است. ولی باید بدانید که این هزینه زیاد نیست و جای نگرانی ندارد.هزینه تقریبی تعویض باتری موبایل شیائومی در سال 1401 بین 290 تا 400 تومان است. و بسته به مدل تلفن همراه شما دارد.شما کاربران میتوانید جهت اطلاع از هزینه تعویض باتری موبایل خود با نمایندگی تعمیرات شیائومی تماس بگیرید.

تعویض باتری گوشی شیائومی چقدر زمان می برد؟

تعویض باتری گوشی شیائومی در مدل های جدید نیاز به بازکردن درب پشت موبایل توسط تعمیرکار را دارد. که این درب توسط سپراتور و با دستگاه مخصوص باز میشود و نیاز به تخصص لازم جهت تعویض باتری را دارد. تا از خسارت به تلفن همراه شما جلوگیری شود.نمونه ای از تعویض باتری گوشی شیائومی بصورت ویدئو برای شما آماده کرده ایم.

 

آیا با تعویض باتری گوشی شیائومی اطلاعات پاک میشود؟

بعد از تعویض باتری موبایل شیائومی هیچ اطلاعاتی از تلفن همراه شما کم و زیاد و پاک نمیشود و اطلاعات تلفن همراه شما روی قطعه هارد ذخیره شده است و تا زمانیکه هارد موبایل آسیب نبیند هیچ اطلاعاتی از تلفن همراه شما پاک نمیشود.پس باید بدانید که جای نگرانی برای حذف اطلاعات با تعویض باتری موبایل وجود ندارد.

جمع بندی تعویض باتری موبایل شیائومی در نمایندگی تعمیرات شیائومی

شما کاربران عزیز شیائومی میتوانید جهت مشاوره و تعمیرات گوشی شیائومی در نمایندگی رسمی از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی شیائومی