مقالات

رفع سریع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی

گوشی های شیائومی سریعتر از هر برند دیگری بازار را فتح کرده اند.  این گوشی که با کمترین قیمت و بهترین مشخصات ممکن عرضه شده اند از ویژگی هایی است که مصرف کنندگان عادی را به سمت گوشی های شیائومی جذب می کند. اما بعضی از کاربران این گوشی از هنگ کردن آن به طور مرتب شکایت کرده اند که در این جا چند راه حل سریع توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات شیائومی نگارش شده است.

خاموش کردن و راه اندازی مجدد گوشی

این یکی از ساده ترین روش ها برای رفع مشکل هر دستگاه الکترونیکی است.

برای همه، شما مبتدیان، دکمه پاور را برای حدود 10 ثانیه فشار دهید تا گوشی خاموش و راه اندازی مجدد شود.

رفع سریع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی

گوشی شما در حال بروز رسانی است

همه به‌روزرسانی‌های سازنده، پیشرفت‌ها و رفع اشکال‌های جدید را به همراه دارند. یک دلیل اصلی برای همیشه به روز نگه داشتن سیستم عامل شما این است که باعث بالا رفتن امنیت،وجلوگیری کردن ازمشکلاتی همانند هنگ کردن صفحه نمایش است می شود.

راه معمولی برای به روز رسانی بیشتر گوشی های هوشمند از طریق برنامه تنظیمات است. گزینه به روز رسانی به احتمال زیاد در قسمت Systems یافت می شود.

رفع سریع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی-گوشی شما در حال بروز رسانی است

کمبود فضای ذخیره سازی در گوشی

تلفن شما همیشه باید بیش از 20 درصد فضای ذخیره سازی خالی داشته باشد تا به راحتی کار کند. هنگامی که از حدود 10 درصد فضا پایین می‌آید، مشکلاتی مانند اروربرنامه‌ها در اواسط استفاده یا هنگ کردن کامل صفحه نمایش شروع می‌شود. می‌توانید از برنامه‌های جانبی برای پاک کردن شلوغی تلفن خود استفاده کنید یا این کار را به صورت دستی از صفحه ذخیره‌سازی در برنامه تنظیمات خود انجام دهید.

رفع سریع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی

بازنشانی به حالت کارخانه

بازنشانی کارخانه ای گوشی به حالت اولیه ممکن است برخی از مشکلات را حل کند. نکته مهمی که قبل از بازنشانی به تنظیمات کارخانه باید به خاطر بسپارید این است که از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. همه برنامه‌ها حذف می‌شوند و فقط اطلاعاتی که در Google پشتیبان‌گیری شده‌اند باقی می‌مانند مگر اینکه همه فایل‌های خود را به فضای ذخیره‌سازی خارجی منتقل کنید.

رفع سریع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی

رم خود را آزاد کنید

ازاد کردن رم به این معنی است که تمام برنامه های پس زمینه را حذف کنید و در نتیجه عملکرد کلی گوشی را بهبود می بخشید. همچنین می توانید برنامه ها را به اجبار متوقف کنید تا به طور موقت کار برنامه ها در پس زمینه متوقف شود.

برنامه ها را از حافظه داخلی به حافظه خارجی منتقل کنید

مکان حافظه پیش‌فرض برای اکثر برنامه‌ها حافظه داخلی تلفن خواهد بود. پس از مدتی، حافظه داخلی مملو از برنامه ها می شود. یک راه خوب برای ذخیره حافظه داخلی، انتقال برنامه ها به کارت SD است.

رفع سریع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی-برنامه ها را از حافظه داخلی به حافظه خارجی منتقل کنید

نصب آنتی ویروس

رفع سریع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی شیائومی