مقالات

نمایندگی شیائومی کرمانشاه

اگر ساکن استان کرمانشاه هستید و نیاز به تعمیر گوشی شیائومی خود دارید، می توانید از نمایندگی شیائومی در  کرمانشاه کمک بگیرید. این مجموعه که با هدف تسهیل و تسریع خدمات رسانی به هم وطنان عزیز در کرمانشاه راه اندازی شده، شرایطی را فراهم کرده که این عزیزان در مدت زمان کمتری شاهد رفع مشکلات گوشی خود باشند. فعالیت این مجموعه به شکل غیر حضوری است.

نمایندگی شیائومی کرمانشاه-تعمیرات شیائومی کرمانشاه

با این توضیح که می توانید محصول مورد نظرتان را به نمایندگی شیائومی ارسال کنید و شاهد تعمیر آن در کوتاه ترین زمان باشید. همکاران ما به شما این اطمینان را می دهند که گوشی شیائومی شما  به صورت کاملا بی نقص به شما تحویل داده خواهد شد. در ادامه ضمن ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این نمایندگی، نحوه دریافت خدمات و تماس با نمایندگی شیائومی در کرمانشاه را نیز توضیح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات شیائومی زاهدان

چگونه خدمات نمایندگی شیائومی در کرمانشاه را دریافت کنیم؟

شما می توانید گوشی شیائومی خود را بدون مراجعه به نمایندگی و با ارسال پستی در کرمانشاه تعمیر کنید. برای این کار کافی است با شعبه نمایندگی شیائومی  تماس بگیرید. پرسنل این مرکز شما را راهنمایی می کنند تا ضمن ارسال دستگاه مورد نظرتان به شعبه اصلی تعمیرات شیائومی، شاهد ترمیم آن به تخصصی ترین شکل ممکن باشید. نحوه خدمات دهی نمایندگی شیائومی در کرمانشاه  به این ترتیب است که کاربر اول دستگاه خود را به شعبه اصلی  ارسال می کند.

پس از آن دستگاه به واحد مربوطه هدایت شده و در آنجا مورد بررسی قرار می گیرد. پس از عیب یابی تخصصی دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، هریک از قطعات متناسب با نوع و شدت خرابی ترمیم یا تعویض می شوند. بعد از پایان روند تعمیر و تست دستگاه، محصول مورد نظر بسته بندی شده و به آدرس کاربر ارسال می شود.

برخی از خدماتی که توسط نمایندگی شیائومی کرمانشاه ارائه میشوند را در زیر بررسی میکنیم

تعمیر برد موبایل شیائومی

ضربه خوردن گوشی و نفوذ رطوبت به داخل دستگاه دو دلیل اصلی خرابی برد هستند. همچنین نوسانات الکتریکی نیز در برخی از مواقع اثر نامطلوبی روی برد گذاشته و باعث اختلال در بخش‌های مختلف آن می شود. در چنین حالاتی تعمیر برد امری اجتناب ناپذیر است. متخصصان ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به تعمیر برد موبایل شما خواهند کرد.

تعویض اسپیکر موبایل شیائومی

نفوذ آب به داخل بلندگو،انباشته شدن گرد و غبار، و ضربه خوردن دستگاه، از دسته عواملی است که باعث خرابی بلندگوی موبایل شما می شوند. ممکن است در اثر این عوامل، صدای دستگاه قطع شود و یا کیفیت آن به شدت کاهش پیدا کند. بروز هریک از این عوامل نیازمند بررسی دقیق گوشی شما و عیب یابی بلند گو می باشد. اگر اسپیکر آسیب چندانی ندیده باشد و مشکل تنها در اتصالات آن به مین برد اتفاق افتاده باشد، در این صورت با تعمیر بخش آسیب دیده مشکل آن برطرف می گردد.اما چنانچه میزان خرابی آن زیاد باشد و یا اسپیکر کارایی خود را از دست داده باشد در این صورت باید اسپیکر تعویض گردد. عوض کردن بلندگو از جمله تعمیرات تخصصی موبایل محسوب است که نیازمند تجهیزات و ابزارآلات خاصی است. در نمایندگی تعمیرات شیائومی در کرمانشاه، تعویض بلندگو با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با بهره گیری از قطعات فابریک صورت میگیرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات شیائومی لرستان

تعمیر دوربین گوشی شیائومی

یکی از مهم‌ترین قطعات موبایل‌ شیائومی که محل قرارگیری آن هابه صورتی است که بیشتر در معرض آسیب‌دیدگی قرار دارند، دوربین این گوشی است. گاهی اوقات افتادن گوشی از ارتفاع یا وارد شدن ضربه به آن می‌تواند، موجب بروز شکستگی در دوربین موبایل شیائومی شود که در این صورت امکان تعمیر آن وجود ندارد و دوربین گوشی را باید تعویض کرد؛ البته گاهی اوقات هم بروز یکسری مشکلات نرم‌افزاری موجب از کار افتادن دوربین گوشی می‌شود که در این صورت با بررسی منشأ نرم‌افزاری بروز این مشکل و برطرف کردن آن می‌توان دوربین گوشی را تعمیر کرد.کارشناسان نمایندگی شیائومی با عیب‌یابی دقیق دوربین موبایل شیائومی با تعمیر یا تعویض آن، مشکلات به وجود آمده برای دوربین گوشی شیائومی را برطرف می‌کنند.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی های شیائومی

یکی از خدماتی که جهت تعمیرات گوشی شیائومی، در نمایندگی شیائومی انجام می شود تعمیر و تعویض ال سی دی است . برای رفع مشکلات ال سی دی گوشی شیائومی مهندسان ماهری در این مرکز، مشغول به کار می باشند. وجود ابزارآلات پیشرفته ی تعمیر در این مرکز موجب شده که این کارشناسان، به شکل تخصصی تری اقدام به عیب یابی و تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی نمایند. شایان ذکر است ، جهت تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی شیائومی چنانچه لازم باشد، تعویض این قطعه نیز انجام می گردد. آن چه در تعویض ال سی دی گوشی شیائومی اهمیت ویژه ای دارد تعویض آن با قطعه ی اصل و اورجینال می باشد. متخصصین مرکز تعمیرات گوشی شیائومی در کرمانشاه به تمامی اصول مهم در تعمیر و تعویض قطعات گوشی مسلط هستند.

تعمیر هارد موبایل شیائومی

هارد موبایل شیائومی حساس‌ترین قطعه این دستگاه نسبت به ضربه می باشد. بنابراین وارد شدن ضربه شدید به موبایل شیائومی موجب خرابی هارد این دستگاه می‌شود. البته آبخوردگی و نوسان برق و فلش کردن گوشی توسط افراد غیر حرفه ای هم از دیگر عواملی هستند که موجب خرابی هارد این موبایل می‌شوند. نمایندگی تعمیرات شیائومی خدمات بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد موبایل شیائومی و همچنین بازیابی اطلاعات هارد سوخته این دستگاه را به کاربران ارائه می‌دهد.

حل مشکل CPU موبایل شیائومی

خاموش شدن ناگهانی موبایل شیائومی ، هنگ کردن مداوم گوشی شیائومی به ویژه هنگام روشن شدن این دستگاه و … همه از نشانه‌های خرابی CPU گوشی شما می‌باشند. یکی از مهم‌ترین اجزاء موبایل شیائومی CPU آن است که از چند هسته تشکیل شده است که با یکدیگر به اجرای محاسبات سنگین و سبک می‌پردازند. درواقع زمانی که کاربر چندین اپلیکیشن را بر روی گوشی خود اجرا می‌کند هر یک از هسته‌های پردازنده به پردازش یک اپلیکیشن می‌پردازند و بار پردازشی CPU بین تمامی برنامه های باز بر روی گوشی تقسیم می‌شود. به همین دلیل است که ما می‌توانیم چندین برنامه را بر روی گوشی خود باز کنیم در کل می‌توان گفت که نقش CPU در موبایل انجام عملیات‌های پردازشی و محاسبات است.

مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی CPU موبایل می‌شود، گرمای بیش از حد است. درواقع گرمایی که از کار کردن پردازنده نشأت می‌گیرد، توسط خمیر خنک کننده موبایل مهار می‌شود تا آسیبی به CPU وارد نشود. درصورتی که خمیر خنک کننده موبایل خراب شود، گرمای پردازنده مهار نشده و به آن آسیب وارد می‌شود. اگر شما هم با چنین علائمی در موبایل شیائومی مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی آن را به نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در کرمانشاه بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق مشکل CPU موبایل را پیدا کرده و آن را تعمیر می‌کنند اما اگر کار از تعمیر پردازنده گذشته باشد چاره‌ای جزء تعویض آن نخواهند داشت.

تعمیر و تعویض باتری موبایل شیائومی

برای تشخیص زمان تعویض باتری موبایل شیائومی روشهای مختلفی وجود دارد. در این میان، برخی نشانه‌های خرابی باتری، ساده و به راحتی قابل تشخیص هستند و برخی دیگر دشوارترند.پیشنهاد می‌شود جهت پیشگیری از خراب شدن باتری، توصیه‌های ذکر شده از سوی کارشناسان جهت افزایش عمر این قطعه را جدی بگیرید.

به یاد داشته باشید که باتری‌ها زباله نیستند، پس آن‌ها را در سطل‌های زباله‌های قابل بازیافت قرار دهید تا در مراکز بازیافت از آن‌ها استفاده شود. حقیقت آن است که در صورت خرابی باتری گوشی،شیائومی کار چندانی نمی‌توان جهت تعمیر موبایل شیائومی انجام داد و این قطعه از گوشی می‌بایست تعویض شود.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی در کرمانشاه

یکی از ویژگی های شناخته شده نمایندگی شیائومی در کرمانشاه که این مرکز را به محل معتبر و مورد اعتماد برای کاربران تبدیل کرده است، نظم حاکم بر این مجموعه است. کاربرانی که برای دریافت خدمات مورد نیاز خود با نمایندگی شیائومی در کرمانشاه تماس می گیرند، به عینه شاهد این نظم و انضباط هستند. همچنین، به دلیل حضور کارشناسان دوره دیده و نیز استفاده از آخرین فناوی ها و ابزارآلات روز دنیا، سطح کیفی خدمات ارائه شده قابل توجه بوده و قابل مقایسه با سایر مراکز مشابه نمی باشد.

حسن برخورد و تعهد بالای کارکنان هم از ویژگی هایی است که نمایندگی مجاز شیائومی در کرمانشاه از آن برخوردار است. همکاران ما خود را موظف می دانند که ضمن برخوردی حرفه ای با مشتریان، سوالات آنها را به بهترین شکل پاسخ دهند. به دلیل تاکید همیشگی مدیریت نمایندگی شیائومی بر رعایت اصول مشتری مداری، کارکنان با نهایت اخلاق و تعهد با مراجعین برخورد نموده و نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت کاربران به کار می بندند.

نمایندگی مجاز شیائومی  در کرمانشاه  جهت رضایت و اعتماد مشتریان و همچنین ارائه خدمات تعمیرات با بکارگیری از متخصصین دوره دید اقدام به خدمت رسانی به همشهریان عزیز در تمامی شهرستان های استان کرمانشاه از جمله اسلام اباد سر پل ذهاب سنقر هرسین کنگاور و جوان رود می نماید.

فرآیند تعمیر و ارسال دستگاه از سوی نمایندگی شیائومی

نمایندگی مرکزی شیائومی پس از دریافت کالای شما از نمایندگی شیائومی در کرمانشاه، با توجه به یادداشت‌های شما درباره مشکلات موبایل شیائومی، روند عیب یابی و تعمیر محصول را آغاز خواهد کرد. این فرآیند به صورت زیر می‌باشد:

1- پس از دریافت تلفن همراه شما کارشناسان روند عیب یابی آن را آغاز می‌کنند.

2- کارشناسان زمانی که عیب گوشی شیائومی شما را پیدا کردند، با شما تماس گرفته و مشکل به وجود آمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه تقریبی را به اطلاعتان می‌رسانند.

3-در صورت رضایت شما روند تعمیرات آغاز می‌شود.

4- در فرآیند تعمیر، اگر نیاز به تعویض قطعه داشته باشد به شما اعلام می‌شود.

5- پس از آنکه قطعه یا دستگاه تعمیر شد، توسط کارشناس ارشد مرکز تعمیرات شیائومی تست شده و توسط کادر فنی تأیید می‌شود.

6- اگر تعمیر دستگاه شما به پایان برسد آنگاه شماره حساب و یا شماره کارت برای شما ارسال می‌شود. در این مرحله هزینه تعمیر پس از اطمینان ازسلامت دستگاه توسط شما واریز می‌شود.

7- در نهایت دستگاه به صورت سالم و کامل به آدرس شما ارسال می‌شود.

برای مشاوره و توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی شیائومی