نمایندگی شیائومی اصفهان

نمایندگی شیائومی اصفهان ارائه کننده خدمات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های شیائومی با استفاده از قطعات شرکتی شیائومی تعمیرات فوری گوشی شما همشهریان را  در استان اصفهان را انجام می دهد.

پس از تعمیرات در مجموعه نمایندگی تعمیرات شیائومی به شما گارانتی و ضمانت کتبی و همچنین مهلت تست داده می شود.

نمایندگی شیائومی اصفهان-تعمیرات شیائومی اصفهان

خدمات سخت افزاری و نرم افزاری نمایندگی شیائومی اصفهان عبارتند از :

 

عیب یابی رایگان واعلام هزینه دقیق قبل از تعمیر

در نمایندگی شیائومی اصفهان می توانید به صورت حضوری و یا حتی  تلفنی به صورت رایگان از مشکل گوشی خود و هزینه تعمیر آن مطلع شوید و در صورت رضایت شما تعمیرکاران ما شروع به تعمیر و رفع اشکال می کنند.

تعویض تاچ و ال سی دی شیائومی در اصفهان

نمایندگی شیائومی اصفهان-تعویض تاچ ال سی دی شیائومی در اصفهان-تعمیرات شیائومی اصفهان

تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی در مدل ها وکیفیت ها مختلفی در بازار قطعات موبایل اصفهان موجود است.باید بدانید که برای عدم افت کیفیت حتماً باید از قطعات شرکتی و اورجینال استفاده کنید. در مجموعه سرویس شیائومی با توجه به اینکه قطعات به صورت مستقیم از شرکت شیائومی تامین میشود و بعد از تعویض تاچ ال سی دی شیائومی تصویر مطابق با قطعه قبلی می باشد.

تعمیرات برد گوشی شیائومی در اصفهان

نمایندگی شیائومی اصفهان-تعویض برد شیائومی اصفهان-تعمیرات شیائومی اصفهان

در برخی موارد بر اثر ضربه ،رطوبت،نوسانات برق برد گوشی شیائومی دچار مشکلاتی همچون خاموش شدن،ریست روی لوگو ،داغ شدن گوشی، رفتن روی حالت فست بوت و … میشود. در چنین مواردی نیاز است که برد گوشی توسط افراد ماهر برسی و عیب یابی دقیق شود چرا که دستکاری روی برد گوشی بدون عیب یابی باعث خرابی دائمی گوشی شیائومی شما می‌شود. در نمایندگی شیائومی اصفهان ابتدا عیب یابی بصورت دقیق انجام می‌شود و سپس عیب دقیق و هزینه تعمیر به مشتری اطلاع رسانی می شود و پس از رضایت کامل مشتری مراحل تعمیر گوشی آغاز میشود.

تعویض باتری در نمایندگی شیائومی اصفهان

تعویض باتری شیائومی اصفهان-نمایندگی گوشی شیائومی اصفهان

 

باتری گوشی شیائومی یک قطعه مصرفی است همانند سایر وسایل الکترونیک پس از چند سال استفاده نیاز به تعویض دارد. از علائم خرابی باتری میتوان به خالی شدن مداوم شارژ،باد کردن باتری،دیر شارژ شدن و…اشاره کرد. در نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان تمامی باتری ها با گارانتی معتبر وبدون قید و شرط برای شما تعویض میگردد و چنانچه از باتری تعویض شده به هر دلیلی ناراضی بودید مجدد باتری شما به صورت رایگان تعویض می‌شود.

تعویض باتری شیائومی در کمتر از یک ساعت برای شما همشهریان عزیز اصفهانی انجام می گیرد.

رفع مشکلات شارژ در گوشی های شیائومی

نمایندگی شیائومی در اصفهان-حل مشکل شارژ شیائومی در اصفهان

یکی از مشکلات شایع در گوشی مشکل شارژ است که  علت های مختلفی مانند:استفاده در هنگام شارژ،استفاده از شارژر نامناسب،شارژ بیش ازحد و شبانه روزی و وارد شدن ضربه به سوکت شارژ و حتی باتری و…رخ میدهد.

مشکل شارژ در گوشی نشانه های مختلفی مانند عدم شارژ شدن،خالی شدن سریع شارژ گوشی،شارژ شدن به صورت آهسته،خطا در نمایش مقدار واقعی شارژ،قطع و وصل سریع هنگام شارژ و…دارد.

در نمایندگی شیائومی اصفهان این مورد در مرحله اول به صورت نرم افزاری بررسی میشود و درصورت نبودن مشکل نرم افزاری به سراغ تعویض قطعات معیوب مانند سوکت شارژ،باتری یا حتی ای سی تغذیه می‌رود و در مرحله بعد در صورت عدم حل مشکل به تعمیر و کار روی برد می‌پردازد.

رفع مشکلات صدای گوشی شیائومی

نمایندگی شیائومی اصفهان-حل مشکل صدای شیائومی

درمجموع مشکلات صدای گوشی به سه دسته:اسپیکر بالایی که برای مکالمه استفاده میشود،اسپیکر پایین یا همان اسپیکر بازر که برای پخش صدا استفاده می‌شود و میکروفون که برای ارسال صدا در مکالمه به کار میرود.

معمولا در زمانی که صدای مخاطب در هنگام مکالمه به صورت واضح و قابل شنیدن نیست مربوط به اسپیکر مکالمه  می‌باشد و در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی اصفهان این مشکل با سرویس اسپیکر مکالمه و در اغلب موارد با  تعویض اسپیکر به راحتی حل میشود.

اما در زمانی که شما هنگام پخش موزیک و یا حتی در حالت بلندگو متوجه ایرادی در پخش صدا می‌شوید،اینجا به سراغ اسپیکر پایینی یا بازر میرویم که منشاء این ایراد هست.                         برای رفع این لازم نیست زیاد نگران باشید،در نمایندگی شیائومی احمدآباد اصفهان در کمتر از یک ساعت می توانید این ایراد را برطرف کنید و کیفیت صدای پخش شده را به حالت اولیه برگردانید

خب حالا میرسیم به قسمت میکرفون که قطعه ای  در پایین گوشی شما هست،قطعا برای شما هم پیش امده که مخاطب شما هنگام مکالمه صدای شما را به خوبی دریافت نمیکند و متوجه صحبت های شما نمیشود،برای اطمینان میتوانید با گوشی دیگری هم صحبت کنید چون در برخی موارد ممکن است اسپیکر مخاطب شما دچار مشکل شده باشد و صدای شما را به خوبی دریافت نکند.

بیشتر بخوانید: علت قطع شدن صدای شیائومی

اما زمانی که مطمئن شدید که میکرفون شما دچار ایراد شده می‌توانید به نمایندگی تعمیرات شیائومی در اصفهان مراجعه کنید، تعمیر کاران ما در کمترین زمان مشکل میکروفون شما را حل می‌کنند.

رفع ایراد دوربین در نمایندگی شیائومی اصفهان

تعمیرات شیائومی در اصفهان-نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان-نمایندگی شیایومی اصفهان

دوربین ها معمولا خیلی دیر تر از قطعات دیگر دچار خرابی و ایراد می شوند اما بد نیست بدانید دقیقا مشکل از کجا است،برای مثال شما در هنگام عکاسی متوجه خطوطی در تصویر می شوید که با تمیز کردن دوربین نیز برطرف نمی‌شود اگر دقیق تر نگاه کنید متوجه میشود که خط و خش هایی بر روی دوربین شما ایجاد شده این مشکل با تعویض شیشه دوربین حل خواهد شد.

اما مشکلات به اینجا ختم نمی‌شود اگر متوجه سیاهی در قسمتی از تصویر و حتی در برخی موارد در کل تصویر شدید و یا افت کیفیت شدیدی را مشاهده کردید در اینجا باید خود دوربین تعویض شود، اگر ایراد برطرف نشد باید برد گوشی توسط تعمیرکاران حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد و رفع ایراد کنند.

اما نگران نباشید در خیلی موارد ممکن است گوشی شما دچار مشکلات نرم افزاری شده باشد و حتی نیاز به تعویض قطعه نیز نداشته باشد برای رفع ایرادات نرم افزاری نیز می‌تواند به نمایندگی شیائومی در اصفهان مراجعه کنید،نرم افزار کاران ما با برسی دقیق مشکل به سرعت عیب یابی و نسبت به حل مشکل شما اقدام میکنند.

باز کردن قفل اکانت های شیائومی

بازکردن قفل می اکانت اصفهان-نمایندگی شیائومی اصفهان

معمولا زمانی که میخواهید از فضای ابری شیائومی استفاده کنید باید نسبت به ساخت اکانت شیائومی اقدام کنید.                                                        اما اکانت شیائومی برای زمان هایی که رمز گوشی خود را فراموش کردید نیز کارامد هستند و می‌توان برای زمانی که گوشی شما سرقت رفته برای قطع دسترسی به اطلاعات گوشی از این اکانت کمک گرفت ولی در کل این اکانت قابلیت های مختلف دارد که در اینجا قابل ذکر نیست.

اکنون تصور کنید که شما اکانت شیائومی دارید و در خیلی از موارد به شما کمک میکند اما زمانی که رمز ورود خود را فراموش میکنید خدمات این اکانت هیچ کارایی برای شما ندارند.

دراینجا نیاز به بازیابی اکانت شیائومی دارید تا دوباره بتوانید از قابلیت های آن استفاده کنید اگر خودتان موفق به بازیابی نشدید اصلا نگران نباشید زیرا در نمایندگی تعمیرات شیائومی این مشکل قابل حل هست و نرم افزار کاران ما میتوانند اکانت شما را بازیابی و به شما در حل این مشکل نیز  کمک کنند.

بازکردن قفل FRP یا جیمیل

نمایندگی شیائومی اصفهان-بازکردن قفل شیائومی در اصفهان

امروزه میتوان گفت همه مردم در فضای مجازی فعالیت دارند اما یکی از پیش نیاز های آن داشتن جیمیل  هست که در برخی اپ ها این موضوع الزامی است و بدون جیمیل  نمیتوان حساب کاربری ایجاد کرد و برای پشتیبان گیری از اطلاعات هم داشتن یک جیمیل الزامی هست و در موارد بسیاری دیگر که ما به جیمیل نیاز پیدا میکنیم.

در برخی موارد فراموشی رمز جیمیل میتواند برای شما ناراحت کننده باشد، تصور کنید در اینستاگرام فعالیت میکند و حساب کاری شما برایتان مهم است اگر دچار حساب شما دچار مشکلی شود یکی از بهترین راه های بازیابی،بازیابی با جیمیل هست که نسبت به روش های دیگر راحت تر و سریع تر هست.

اگر رمز جیمیل خود را فراموش کنید کار سخت تر میشود باید جیمیل خود را بازیابی کنید معمولا جیمیل ها با پیامک به شماره تماس بازیابی می‌شوند ولی در مواردی خاص ایراداتی وجود دارد که بازیابی جیمیل را دشوار می کند.

اگر به این مشکل برخوردید لازم نیست نگران باشید زیرا در نمایندگی تعمیرات شیائومی در اصفهان بازیابی جیمیل نیز امکان پذیر هست،نرم افزار کاران ما با بررسی دقیق مشکل و با علم و دانش بالا میتوانند به راحتی جیمیل شمارا نیز بازیابی کنند‌.

تعمیر گوشی های آب خورده در نمایندگی شیائومی اصفهان

نمایندگی موبایل شیائومی اصفهان-تعمیر گوشی آبخورده

 

وقتی چند قطره آب روی گوشی شما ریخته میشود به راحتی با دستمال پاک میشود و نیاز نیست زیاد نگران باشید.                                                       اما زمانی که گوشی شما داخل آب می افتند دیگر با دستمال مشکل شما حل نمی‌شود و حتما باید به یک تعمیرکار موبایل مراجعه کنید،اغلب زمانی که این اتفاق می‌افتد سریع با سشوار میخواهید گوشی را خشک کنید اما این کار نه تنها مشکل را حل نمیکند بلکه اب را به لایه های داخلی برد میفرستند و کار را سخت تر میکند،پس بهتر است در این موارد هرچه سریعتر به یک تعمیرکار موبایل مراجعه کنید.

در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی اصفهان تعمیرکاران ما با تجارب بالایی که دارند با دقت گوشی اب خورده شما را تعمیر و اطلاعات شمارا بازیابی میکنند.

تعمیر مشکل خاموشی در  گوشی های شیائومی

 

خاموشی گوشی یکی از ایرادات شایع موبایل هست که علت های مختلفی دارد از جمله:

آب خوردگی گوشی موبایل ،خرابی باتری که یکی از علت های شایع خاموشی هست، وارد شدن ضربه به گوشی و آسیب دیدن برد،خرابی فلت باتری، مشکلات نرم افزاری و… اشاره کرد.

تعمیر مشکل خاموشی موردی نیست که بتوانید در خانه به حل آن بپردازید و حتما باید توسط تعمیرکار مورد برسی قرار بگیرد در مجموعه نمایندگی گوشی شیائومی اصفهان با توجه به ایراد پیش آماده با دقت گوشی شمارا تعمیر و در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل می دهد.

تعویض گلس السیدی در نمایندگی تعمیرات شیائومی

تعویض گلس شیائومی اصفهان-نمایندگی تعمیرات شیائومی در اصفهان

 

اگر گوشی شما به هر دلیلی دچار ضربه شکستگی در صفحه نمایش شد لازم نیست سریع به سراغ تعویض تاچ و السیدی بروید در اغلب موارد شکستگی به گلس گوشی شما ختم میشود و نیاز به تعویض تاچ و السیدی نیست و فقط با تعویض گلس با هزینه خیلی کمتر میتوانید مشکل خود را حل کنید، البته دقت داشته باشید که تعویض این گلس اصلا کار راحتی نیست و فقط تعمیرکار حرفه ای از عهده آن برمیاید.

در نمایندگی تعمیرات شیائومی تعمیرکاران ما با استفاده از دستگاه های مخصوص و دقت بالا میتوانند گلس گوشی شما را با کمترین خطا تعویض و در کمترین زمان به شما تحویل بدهند

نتیجه گیری

و در اخر باید بگویم که اگر گوشی شما دچار هر ایرادی شد اگر در این کار تجربه کافی ندارد سریعتر به یک تعمیرکار مراجعه کنید و اصلا به سراغ دستکاری آن نروید زیرا که نه تنها مشکل شما حل نمی شود بلکه ممکن است دچار ضرر بیشتری نیز بشوید.

تلفن تماس با کارشناس تعمیرات شیائومی در اصفهان : 09140036953

‫5 دیدگاه ها

  1. سلام گلس زد فول دو هم قابل تعویض هست ؟ بخاطر تاشو بودنش بعضیا میگن نمیشه عوضش کرد چجوریه اگه بشه عوض کردن چه قیمت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس تعمیرات